Regulamin

W trosce o komfort zakupów uprzejmie prosimy Państwa o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej Regulaminem sklepu internetowego Luna-artDesign na stronie Pracowni Artystycznej Luna-arts.


 1. Regulamin dotyczy korzystania z strony z sklepem internetowym   Luna-artDesign,któty jest własnością Pracowni artystycznej Luna-arts prowadzonej przez artystę plastyka Martę Sobczak-Piętoń z siedzibą w Podłopieniu 121, 34-650 Tymbark, wpisanej do ewidencji działalności gospodarczej przez Wójta Gminy Tymbark                                                                                               Nip: 737-196-31-27
  Regon: 121526642

 2. Przed dokonaniem zakupu Klient może zapoznać się z pracą- dziełem za pomocą opisów i zdjęć umieszczonych w karcie każdego dzieła. Jeżeli Klient ma dodatkowe pytania dotyczące danej pracy lub zasad jego zakupu, może nawiązać kontakt mailowy poprzez adres: luna_artdesign@vp.pl, lub formularze kontaktowe umieszczone na stronie internetowej
 3. Rejestracja Klienta nie jest konieczna by dokonać zakupu. Jednak w celu ułatwienia wspólnej komunikacji Luna-artDesign zaleca rejestrację za pomocą formularza zamieszczonego na stronie Pracowni. Dokonanie rejestracji umożliwia Klientowi śledzenie na bieżąco stanu jego zamówienia oraz przeglądanie historii złożonych zamówień.
 4. Złożenie zamówienia jest możliwe po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól formularza z danymi osobowymi i adresowymi.
 5. Po złożeniu zamówienia kupujący otrzymuje e-maila z specyfikacją zamówienia, formy przesyłki wraz z rachunkiem bankowym, na który należy wpłacić pieniążki. W tym czasie jest jeszcze możliwość zmiany zamówienia. Nie jest to możliwe w przypadku rzeczy wykonanych na indywidualne zamówienie.
 6. Na druku wpłaty/polecenia przelewu, w polu "tytułem" należy podać nazwę pracy.
 7. Za datę dokonania wpłaty uznaje się datę zaksięgowania środków na rachunku bankowym firmy.
 8. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym.
 9. Zamówienie, za które zapłata nie wpłynie na konto Pracowni Luna-artDesign w ciągu 7 dni od daty ich złożenia, zostaną automatycznie anulowane.
 10. Wszystkie ceny na stronie sklepu są cenami brutto i zawierają podatek Vat.
 11. Pracownia zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania i wycofywania towarów z oferty , przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych oraz wprowadzania w nich zmian.


Czas realizacji oraz cennik wysyłek

 1. Dokładamy wszelkich starań by przesyłki wysyłane były możliwie najszybciej, do trzech dni od wpłynięcia zapłaty na konto.
 2. W wyjątkowych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do zmiany terminu realiacji, o czym niezwłocznie poinformuje Klienta. W przypadku wydłużenia terminu realizacji Klient może podjąć decyzję o rezygnacji z części lub całości zamówienia.
 3. Do zakupu Pracownia Luna-artDesign dołącza paragon fiskalny lub fakturę VAT, należy zgłosić ten fakt zaraz po dokonaniu tranzakcji.
 4. Zamówienia na terenie kraju realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej Pocztex. Zamówienia zagraniczne- wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 5. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie przesyłki wynikające z
  nieterminowości doręczycieli.

 6. Cennik wysyłek znajduje się w kategorii ,,Cennik wysyłek”
 7. Po otrzymaniu przesyłki, Klient powinien rozpakować ją w obecności doręczyciela (kuriera lub reprezentanta Poczty) i w razie stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych powstałych w czasie transportu, sporządzić protokół podpisany przez Klienta i doręczyciela. Tylko w tym przypadku Pracownia uznaje reklamacje z tytułu wad powstałych w czasie transportu. Jeżeli jednak stanie się inaczej stroną sporu staje się firma przewozowa dla Klienta a nie Pracowni.


Reklamacje

 1. Zgodnie z ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie internetowym bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie produktu nieużywanego i nieuszkodzonego, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć otrzymaną wraz z towarem fakturę lub rachunek oraz pisemne oświadczenie o rezygnacji z zakupu.
  Prawo do zwrotu nie przysługuje w przypadku wykonania prac na zamówienie, oraz tych, w których na życzenie dokonano zmiany rozmiaru lub materiałów, z których zostały wykonane, a które każdorazowo traktowane są jako produkt wykonany według indywidualnego zamówienia Klienta i ściśle związana z jego osobą.

 3. W przypadku stwierdzenia wad produktów lub niezgodności zawartości przesyłki ze złożonym zamówieniem, Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji w ciągu 1 lat od daty zakupu. Zwrot reklamowanych produktów możliwy jest tylko po wcześniejszym kontakcie z Pracownią. Do odsyłanego towaru należy dołączyć otrzymany wraz z przesyłką paragon/fakturę oraz opis powodu reklamacji.
 4. W przypadku uznania reklamacji towar wadliwy zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe na przykład z powodu wyczerpania zapasów, sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inny, dostępny towar o tej samej wartości. Klient otrzyma także zwrot kosztów odesłania wadliwego towaru.
 5. Reklamacje dotyczące rozbieżności w kolorystyce towarów wynikającej z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta oraz związane z niemożnością jednakowego odwzorowania wykonywanych ręcznie produktów nie będą uwzględniane i nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

 

Prawa ochronne

 1. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku dane osobowe Klientów są zbierane, przechowywane i przetwarzane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia oraz w celach informacyjnych dotyczących nowych produktów oraz usług oferowanych przez pracownię artystyczną Luna-arts.
  Dane są poufne i nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom. Administratorem danych osobowych jest właścicielka pracowni artystycznej
  Marta Sobczak-Piętoń
  Podłopień 121
  34-650 Tymbark
  woj. małopolskie, Polska
 2. Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.) wszystkie materiały znajdujące się na stronie internetowej Pracowni Style-M-art, a w szczególności układ graficzny, teksty, zdjęcia, opisy, projekty oraz wzory produktów stanowią wyłączną własność Pracowni i podlegają prawnej ochronie.
 3. Kopiowanie, przesyłanie, publiczne odtwarzanie, w tym udostępnianie w Internecie, rozpowszechnianie w całości lub części wszelkich prezentowanych na stronie internetowej Pracowni treści wymaga uprzedniej pisemnej zgody Właściciela Pracowni, w przeciwnym razie stanowi naruszenie praw autorskich i spowoduje podjęcie czynności prawnych.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani przedmotem już niedostępnym to prosimy o kontakt e-mailowy w tej sprawie. Wykonanie takich samych realizacji możliwe jest tylko w przypadku nielicznych produktów, nie mniej jednak prosimy o kontakt ponieważ często jest to sprawa do uzgodnienia.

 


Copyright © luna-artdesign.pl
wizyt: 723265