Aktualności


W grudniu zapraszam na kolejną odsłonę wystawy OGRODY POLSKIE OGRODY JAPOŃSKIE do WILLI ORLA w Zakop


Regionalny, ponad 100-letni, pachnący drewnem budynek to kolejny przystanek wystawy artystów skupionych wokół SISTO Gallery – SzukaPozytywna.pl. Klimat tego miejsca dodatkowo uprzyjemni tą wyprawę po malarską opowieść o polskich i japońskich ogrodach.

WERNISAŻ 14 grudnia 2011 (środa), o godz. 17.00

Swoje prace w zakopiańskim pensjonacie prezentują:
Joanna BĄK
Jolanta BIEDROŃ
Renata BRZOZOWSKA
Renata DOMAGALSKA
Wacław JAGIELSKI
Anna MASIUL-GOZDECKA
Anna ROSIEK
Marta SOBCZAK-PIĘTOŃ
Joanna TOKARCZYK
Jerzy TREIT

Wcześniej można było obejrzeć prace w Galerii ZAJAZD, działającej przy Dworku Białoprądnickim w Krakowie oraz w Zamku Suskim w Suchej Beskidzkiej, który często nazywany jest „Małym Wawelem”. Teraz na oglądanie wystawy grupy SztukaPozytywna.pl zapraszamy do klimatycznej Willi Orla w Zakopanem. Wystawa potrwa do końca stycznia 2012.

Willa Orla
ul. Kościeliska 50, Zakopane

Willa Orla to tradycyjny pensjonat położony u podnóża Tatr, 15 minut spacerem od Krupówek, pomiędzy najstarszymi góralskimi zagrodami biegnącymi wzdłuż ulicy Kościeliskiej - zakopiańskiej starówki. Mieści się w XIX-wiecznym budynku, który stanowi typowy przykład architektury regionalnej. Orla oferuje 1, 2 i 3 os. pokoje oraz dwupoziomowe regionalne studia. Każdy z pokoi urządzony jest w typowo góralskim stylu i posiada swój własny niepowtarzalny urok. Wszystkie pokoje mają łazienki, bezpłatny dostęp do Internetu. Wnętrza zostały tak zaaranżowane, aby zachować zabytkowe elementy i jednocześnie stworzyć dogodne warunki wypoczynku. Pensjonat Willa Orla usytuowany jest w pobliżu stoków narciarskich oraz zabytków Zakopanego. W odległości krótkiego spaceru od pensjonatu znajduje się wyciąg narciarski Szymoszkowa i tętniące życiem centrum miasta.

www.orla.com.pl

Copyright © luna-artdesign.pl
wizyt: 732199